sobota, 18 sierpnia 2012

Bohaterowie + informacja.

Cześć! Trochę mnie nie było, bo wakacje i inne sprawy. Ale już wróciłam i zamierzam pisać i pisać. Zaraz biorę się za rozdział, więc pojawi się jutro, no może za dwa dni. Wszystko zależy od czasu.
Dawno temu, zanim jeszcze opublikowałam to opowiadanie, napisałam charaktery bohaterów. Po prosu zapomniałam je dodać wcześniej. Więc dodaję teraz taki mały gratis....
Mam nadzieję, że chociaż trochę uda mi się pisać zgodnie z tymi opisami.
Pozdrawiam.


Niall James Horan
Urodzony 13 września 1993r. w Mullingar, Irlandia. Przeprowadził się do Londynu wraz z rodzicami, którzy dostali tu lepszą pracę. Mimo, że uczęszcza do tej szkoły od pierwszej liceum, nie znalazł jeszcze bratniej duszy, której mógłby powierzyć swoje sekrety, a szczególnie jeden…
Niall był osobą miłą, wesołą, pełną życia. Zawsze było go wszędzie pełno i z chęcią pomagał innym. Przyjaciele nazywali go ‘czasoumilaczem’, bo zawsze gdy tylko pojawiał się on i jego niestrudzony uśmiech, wszystkim wokół poprawił się humor. Prze jego zachowanie wielu ludzi uważało, go za osobę infantylną, a sam zainteresowany nie zaprzeczał. Był beztroski, otwarty, wrażliwy, jednak doskonale to ukrywał. Optymistycznie patrzył na świat. Taki był Naill, przed przeprowadzką. Później coś w nim pękło, a wszystkie swoje dobre cechy zakopał głęboko. Zamienił się w osobę cichą, nieśmiałą, ponurą. Wszystko było dla niego do dupy, bo stracił to co kochał najbardziej. PRZYJACIÓŁ.

„ Są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.”


Zayn Javadd Malik
Urodzony 12 stycznia 1993r. w Londynie, Anglia. Mieszka w domu jednorodzinnym z rodzicami i młodszą o dwa lata siostrą Safą. Wraz z przyjaciółmi ze szkoły założył zespół o nazwie One Direction.
W szkole jest jednym z najpopularniejszych dzieciaków. Każdy chciałby się z nim zadawać, jednak on tylko trzech chłopaków uznaje za swoich prawdziwych przyjaciół. Może się wydawać, że jest zadufanym w sobie, egoistycznym, wrednym, dupkiem i faktycznie jest w tym źdźbło prawdy. Jest osobą całkowicie bezpośrednią i jeżeli coś mu się w tobie nie podoba, uwierz mi, że ci o tym powie, a to na pewno nie będzie miłe. Nie zna słowa ‘nie’ w słowniku innych. Chce czegoś, bierze to. Nie chcesz mu dać, weźmie sobie sam. Nikogo nie traktuje poważnie, a dziewczyny zmienia częściej niż pościel na łóżku. Jego złotą zasadą, której trzyma się rękami i nogami jest: Poderwij, zalicz i zapomnij. Mimo tych wszystkich wad, o których wie cała szkoła, ludzie lgną do niego jak muchy do lepu. A to pewnie dzięki temu, że doskonale potrafi wykorzystywać swoje zalety do jakich z pewnością zalicza się jego podejście do życia, poczucie humoru i wrodzoną inteligencje. Jest też druga strona, do której chłopak nie chce się przyznać.

„ Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej.”Louis William Tomlinson
Urodzony 24 grudnia 1991r. w  Donecaster, Anglia. Do Londynu przeprowadził wraz z matką i czterema siostrami, gdy miał osiemnaście lat. Szybko się zaklimatyzował, jednak jego lenistwo zwyciężyło i w drugiej liceum został siedzieć, przez co dopiero w tym roku kończy szkołę. Jest jednym z członków One Direction.
Lou nie miał problemu z znalezieniem nowych przyjaciół. Poznał trójkę wspaniałych chłopaków, z którymi szybko złapał dobry kontakt. Mimo, że jest najstarszy z całej paczki, daleko mu do najodpowiedzialniejszego. Chłopak jest beztroski,  zawsze biega z głową w chmurach i jak sam mówi nie zamierza tego zmieniać. Ma specyficzne poczucie humoru, które nie wszyscy rozumieją, a niektóry po prostu gorszy swoimi dowcipami. Jest strasznie uparty i broni swojego zdania nawet wtedy gdy go nie ma przez co często kłóci się z innymi. Potrafi być bezczelny i opryskliwy. Często wpadają mu do głowy głupie pomysły przez które on i jego przyjaciele mają niemałe kłopoty, ale dzięki Liam’owi wychodzą z nich bez szwanku. Gdyby zapytać jakąś dziewczynę o to jaki jest Lou, z pewnością usłyszałbym takie epitety jak: uroczy, zabawny, miły, dobrze wychowany, seksowny, pomysłowy i wiele innych, które opisują chłopaka idealnego. Jest to tylko złudzenie, bo Tomlinson doskonale wie co robić czy mówić, by każda dziewczyną była jego. Niesamowicie dobrze gra ułożonego chłopca.

„ Określenie miłości przymiotnikiem „wieczna” psuje jej cały urok.”


Liam James Payne                                                    
Urodzony 29 sierpnia 1993r. w Londynie, Anglia.
Najbardziej rozsądny i odpowiedzialny z całej grupy. Nieraz musiał używać swojego wrodzonego wdzięku, by wyciągnąć ich z kłopotów w jakie wpędził ich jeden z nich. Troszczy się o przyjaciół jak o własnych brać, często obrywając za ich szczeniackie zachowanie. Nienawidzi przemocy i każdy problem stara się rozwiązać rozmową. Nie zawsze jednak mu się to udaje. Sam nie zdaje sobie z tego sprawy, ale to on ma największy wpływ na chłopaków. To z jego zdaniem najbardziej się liczą, bo jak jednogłośnie powiedzieli, chłopak jest bez wad, idealny, a taki ktoś musi gadać mądre rzeczy. Ale czyżby? Liam jak pozostała trójka, traktuje kobiety przedmiotowo i choć ciągle powtarza kumplom, że to jest złe i powinni bardziej je szanować, to sam cały czas zabawia się i zwodzi kolejne niewinne istotki.

„Nikt z nas nie może znosić ludzi robiących te same błędy co my.”Harry Edward Styles
Urodzony 1 lutego 1994r. w Londynie, Anglia. Ma starszą siostrę, z którą jest bardzo mocno związany jednak nie przyznaje się do tego. Jest jednym z członków zespołu o nazwie One Direction.
Ten chłopak na diabeł w ciele anioła. Nikt na pierwszy rzut oka nie powiedziałby, że te wszystkie plotki na jego temat są prawdą. Bo ko by uwierzył, że taki słodki chłopak z burzą loków na głowie może być wrednym i bezczelnym, gnojkiem. Jest pyskaty, porywczy i wcale nie robi mu różnicy czy rozmawia ze swoim rówieśnikiem czy z osobą dorosłą. Po prostu gdy coś mu nie pasuje mówi o tym bez owijania w bawełnę. Mało go obchodzą uczucia inny, bo uważa, że trzeba być twardym, a nie miękkim i jeśli ktoś tego nie rozumie to jego problem. Mimo wszystko jest zabawnym kolesiem, który potrafi oczarować nawet największą zołzę. Nie trzyma się żadnych zasad, a innych namawia do łamania ich. Przyjaciół traktuje jak drugą rodzinę, za którą skoczyłby w ogień.  Jego największą pasją są kobiety i to szczególnie te starsze od niego. Nie traktuje ich jednak poważanie. Raczej jako coś co zaspokaja jego potrzeby. Najstarszą kobietą z jaką miał romans była 27 letnia kelnerka.

„Mnie bardziej się podobają ludzie niż zasady, a ludzie bez zasad bardziej niż wszystko na świecie.”

Meg Evans
Urodzona 23 czerwca 1994r. w Mullingar, Irlandia. Zna Niall’a odkąd tylko pamięta. Ich matki się przyjaźniły tak, więc ta relacja przeszła na dzieci. Jest jego przyjaciółką i tylko ona zna małą tajemnicę chłopaka, więc często kryła go przed rodzicami, gdy ten wymykał się na nocne spotkania. Odkąd wyjechał stara się utrzymywać codzienny kontakt, bo dziewczyna wie jak bardzo był przywiązany do przyjaciół i jaki samotny czuje się w nowym świecie.
Drobna dziewczyna o wielkim sercu. Z początku nieśmiała i skryta. Gdy pozna cię bliżej staje za rozgadana i zabawna. Jej jedyną wadą jest naiwność. Szybko przywiązuje się do ludzi i wierzy w ich dobre intencje, nawet wtedy, gdy wszystkie znaki mówią co innego.

„To bardzo przykre zapomnieć przyjaciela”


Aiden Knoks
Urodzony 25 lipca 1992r. w Londynie. Mieszka w mały domku z matką i ojcem, który nadużywa alkoholu. Uwielbia grać w piłkę nożną i całkiem nieźle mu to wychodzi. Dostał nawet propozycję, grania w reprezentacji narodowej juniorów, ale musiał zrezygnować. Nie chciał zostawić matki z całym bałaganem.
Mimo, że jest najlepszym zawodnikiem w szkolnej drużynie, wcale się z tym nie obnosi. Jest skromny, pomocny, miły i kulturalny. Nigdy nie usłyszysz od niego jakiegoś obraźliwego zwrotu w twoją stronę. Po prostu to przemilczy całą kłótnie i przyjmie na klatę wszystko co masz mu do zarzucenia. Niepoprawny romantyk.

„Odłamki wspomnień, poszarpane uczucia i niespełnione marzenia…”

4 komentarze:

  1. W takim razie czekam na rozdział <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Och, och, ja czekam na rozdział. + całkiem porządne opisy postaci. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nowy rozdział na http://you-in-my-bed.blogspot.com/ : )

    OdpowiedzUsuń